KRIBA lugu

KRIBA looja Angela Korela lapsepõlv möödus Põlvamaal ning kõrghariduse omandas ta pealinnas. Lõpetanud Tallinna Ülikooli reklaami ja suhtekorralduse bakalaureuse, pöördus ta tagasi kodukanti, et värske teadmistepagasiga kohalikku arengusse panustada. Kui mõistis, et töökohti omandatud erialal napib, otsustas ta hoopis lõuna-eestlasele kohase sitkusega hakata iseenda peremeheks, luues oma agentuuri.

Kommunikatsiooni- ja turundusagentuur KRIBA on loodud aitamaks Lõuna-Eesti ettevõtetel kasvada ja areneda. Läbimõeldud kommunikatsioon, huvitav sisu ning tõhus turundus sillutavad teed tänases digimaailmas ning aitavad kiiremini püstitatud eesmärkideni jõuda.

KRIBA visioon on, et Lõuna-Eesti kujuneks ahvatlevaks töö- ja elukeskkonnaks kodukohast suurlinnadesse õppima suundunud noortele spetsialistidele, kes õpingute lõppedes on töökohtade nappuses sunnitud linnadesse jääma. 

KRIBA missioon on toetada kohalikke ettevõtjaid kommunikatsiooni- ja turundustegevustega, et rohkemad väikeste piirkondade ettevõtted muutuksid linnades toimetavatega konkurentsivõimelisemateks.